Északi irány 36

Kapcsolattartási információk

Északi irány 36
Nyíregyháza, Repuloter 1, 4400 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 20 777 9859
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Oktatás
Elkötelezett:
Education Center
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
8549

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Északi irány 36 telefonszáma?

Északi irány 36 telefonszáma 06 20 777 9859.
Q2

Hol található Északi irány 36?

Északi irány 36 címe Nyíregyháza, Repuloter 1, 4400 Hungary, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Északi irány 36 ?

Északi irány 36 nyitott H 24 óra; zárt K–V .
Q4

Északi irány 36 rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Északi irány 36 elérhető telefonon a(z) 06 20 777 9859 telefonszámon.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4400

Vállalkozások itt: 4400: 11 407
Népesség: 91 554
4400 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  26%
Professional Services:  11%
Egyéb:  63%

Ár

Olcsó:  56%
Mérsékelt:  38%
Drága:  7%
Egyéb:  0%

Területi kódok

42:  65%
30:  14%
20:  10%
70:  6%
Egyéb:  5%

Környékek

Borbánya:  47%
Jósaváros:  26%
Oros:  9%
Egyéb:  18%
+

Irányítószám 4400 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét