Ace Commmunications Kft.
Kapcsolattartási információk
Ace Commmunications Kft.
Budapest, Thököly út 27, 1076 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon:
(06 1) 788 9964
Web:
www.latnifogod.hu
Google térkép:
Látogassa
Szerkeszt:
Szerkesztés vagy eltávolítás
📞
Hívás
☆
Értékelés
0
Tetszik
Képfeltöltés
Üzleti leírás
Ipar
Szakmai szolgáltatások
Elkötelezett:
Advertising Agency
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
7310
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Ace Commmunications Kft. telefonszáma?
Ace Commmunications Kft. telefonszáma
(06 1) 788 9964
.
Q2
Hol található Ace Commmunications Kft.?
Ace Commmunications Kft. címe
Budapest, Thököly út 27, 1076 Hungary
.
Q3
Ace Commmunications Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Ace Commmunications Kft. elérhető telefonon a(z)
(06 1) 788 9964
telefonszámon.
Q4
Mi Ace Commmunications Kft. webcíme (URL-je)??
Ace Commmunications Kft. webhelye
www.latnifogod.hu
.
+
További vállalkozások ezen a címen
Budapest, Thököly út 27, 1076 Hungary
G.T. MENTOR Adotanacsado es Konyvelo Korlatolt Felelossegu
Vállalkozás ezen a címen
G.T. Mentor Kft.
Vállalkozás ezen a címen
LUCKY CRANE Nemzetkozi Kereskedelmi Korlatolt Felelossegu
Vállalkozás ezen a címen
Lexikon Kft.
Vállalkozás ezen a címen
Lucky Crane Kft.
Vállalkozás ezen a címen
Min Yang Kft.
Éttermek
További vállalkozások megtekintése ezen a címen
+
Vállalkozások itt: Irányítószám 1076
Vállalkozások itt: 1076:
1 213
Népesség:
8 932
Kategóriák
Shopping:
27%
Restaurants:
14%
Egyéb:
60%
Ár
Olcsó:
61%
Mérsékelt:
39%
Egyéb:
0%
Területi kódok
1:
50%
30:
20%
20:
14%
70:
9%
Egyéb:
7%
Környékek
Erzsébetváros:
10%
VII. kerület:
85%
Egyéb:
5%
+
Irányítószám 1076 statisztikai és demográfiai adatai
Nem
Nő:
55%
Férfi:
45%
Egyéb:
0%
+
Üzleti keresés
Kávé
Bevásárlás
Bankok
Szállodák
Gyógyszertár
Taxik
Gáz
Autók, gépjárművek
Szépség & Spa
Find nearby businesses
+
Írja meg a véleményét
★
★
★
★
★
Küldje el véleményét