AMERICANA Editorial Office

Kapcsolattartási információk

AMERICANA Editorial Office
Szeged, Petőfi Sándor sgrt. 30, 6722 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 62) 544 259
Facebook profil: Látogassa
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Média.
Ipar
Média
Elkötelezett:
Kiadói tevékenység
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
58

Kérdések és válaszok

Q1

Mi AMERICANA Editorial Office telefonszáma?

AMERICANA Editorial Office telefonszáma (06 62) 544 259.
Q2

Hol található AMERICANA Editorial Office?

AMERICANA Editorial Office címe Szeged, Petőfi Sándor sgrt. 30, 6722 Hungary, Csongrád vármegye.
Q3

AMERICANA Editorial Office rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

AMERICANA Editorial Office elérhető telefonon a(z) (06 62) 544 259 telefonszámon.
Q4

Mi AMERICANA Editorial Office webcíme (URL-je)??

AMERICANA Editorial Office webhelye americanaejournal.hu.
+

További vállalkozások ezen a címen

Szeged, Petőfi Sándor sgrt. 30, 6722 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 6722

Vállalkozások itt: 6722: 2 528
Népesség: 3 813
6722 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  24%
Restaurants:  11%
Professional Services:  11%
Egyéb:  54%

Ár

Olcsó:  81%
Mérsékelt:  16%
Drága:  4%
Egyéb:  0%

Területi kódok

62:  65%
30:  16%
20:  7%
70:  6%
Egyéb:  5%
+

Irányítószám 6722 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét