Bárdos Gergő EV

Kapcsolattartási információk

Bárdos Gergő EV
Bélapátfalva, Petőfi Sándor u. 7, 3346 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 70 397 0177
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Otthoni Szolgáltatások
Elkötelezett:
Carpenter
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4330

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Bárdos Gergő EV telefonszáma?

Bárdos Gergő EV telefonszáma 06 70 397 0177.
Q2

Hol található Bárdos Gergő EV?

Bárdos Gergő EV címe Bélapátfalva, Petőfi Sándor u. 7, 3346 Hungary, Heves megye.
Q3

Bárdos Gergő EV rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Bárdos Gergő EV elérhető telefonon a(z) 06 70 397 0177 telefonszámon.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3346

Vállalkozások itt: 3346: 338
Népesség: 3 288

Ár

Mérsékelt:  50%
Olcsó:  25%
Drága:  25%
Egyéb:  0%

Területi kódok

36:  68%
30:  13%
20:  8%
70:  7%
Egyéb:  4%
+

Irányítószám 3346 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét