Borsod Agroker Zrt.

Kapcsolattartási információk

Borsod Agroker Zrt.
Füzesabony, hrsz. 0339/36, Pusztaszikszó tanya 1, 3390 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 30 349 4724
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Bevásárlás
Elkötelezett:
Department Store
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4719

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Borsod Agroker Zrt. telefonszáma?

Borsod Agroker Zrt. telefonszáma 06 30 349 4724.
Q2

Hol található Borsod Agroker Zrt.?

Borsod Agroker Zrt. címe Füzesabony, hrsz. 0339/36, Pusztaszikszó tanya 1, 3390 Hungary, Heves megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Borsod Agroker Zrt. ?

Borsod Agroker Zrt. nyitott H–P 7:40–16:00; zárt Szo–V .
Q4

Borsod Agroker Zrt. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Borsod Agroker Zrt. elérhető telefonon a(z) 06 30 349 4724 telefonszámon.
Q5

Mi Borsod Agroker Zrt. webcíme (URL-je)??

Borsod Agroker Zrt. webhelye borsodagroker.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3390

Vállalkozások itt: 3390: 647
Népesség: 7 721

Kategóriák

Shopping:  16%
Professional Services:  11%
Industry:  10%
Egyéb:  63%

Ár

Olcsó:  62%
Mérsékelt:  38%
Egyéb:  0%

Területi kódok

36:  73%
30:  13%
20:  5%
70:  5%
Egyéb:  4%
+

Irányítószám 3390 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  52%
Férfi:  48%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét