Cívis Bróker Kft.

Kapcsolattartási információk

Cívis Bróker Kft.
Debrecen, Nyugati u. 12, 4025 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 52) 537 064
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Otthoni Szolgáltatások
Elkötelezett:
Real Estate Agency
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
6820
SIC-kódok (szabványos ipari besorolás)
6531

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Cívis Bróker Kft. telefonszáma?

Cívis Bróker Kft. telefonszáma (06 52) 537 064.
Q2

Hol található Cívis Bróker Kft.?

Cívis Bróker Kft. címe Debrecen, Nyugati u. 12, 4025 Hungary, Hajdú-Bihar megye.
Q3

Cívis Bróker Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Cívis Bróker Kft. elérhető telefonon a(z) (06 52) 537 064 telefonszámon.
+

További vállalkozások ezen a címen

Debrecen, Nyugati u. 12, 4025 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4025

Vállalkozások itt: 4025: 2 581
Népesség: 5 251
4025 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  24%
Professional Services:  14%
Restaurants:  12%
Egyéb:  50%

Ár

Olcsó:  64%
Mérsékelt:  29%
Drága:  7%
Egyéb:  0%

Területi kódok

52:  64%
30:  15%
20:  9%
70:  7%
Egyéb:  4%
+

Irányítószám 4025 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét