Kapcsolattartási információk

Choco-Milk Kft.
Budapest, Erzsébet krt. 14, 1171 Hungary
Útvonaltervezés
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Sajt, tejtermék és tojás.
Ipar
Élelmiszer »  Sajt, tejtermék és tojás
Elkötelezett:
Sajt, tejtermék és tojás
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4721

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Choco-Milk Kft. telefonszáma?

Choco-Milk Kft. telefonszáma (06 1) 256 3004.
Q2

Hol található Choco-Milk Kft.?

Choco-Milk Kft. címe Budapest, Erzsébet krt. 14, 1171 Hungary.
Q3

Choco-Milk Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Choco-Milk Kft. elérhető telefonon a(z) (06 1) 256 3004 telefonszámon.
Q4

Mi Choco-Milk Kft. webcíme (URL-je)??

Choco-Milk Kft. webhelye www.choco-milk.hu.
+

További vállalkozások ezen a címen

Budapest, Erzsébet krt. 14, 1171 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 1171

Vállalkozások itt: 1171: 2 429
Népesség: 29 912
1171 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  22%
Industry:  16%
Egyéb:  62%

Ár

Olcsó:  71%
Mérsékelt:  24%
Drága:  5%
Egyéb:  0%

Területi kódok

1:  55%
30:  18%
20:  15%
70:  6%
Egyéb:  6%

Környékek

Rákosmente:  7%
XVII. kerület:  92%
Egyéb:  1%
+

Irányítószám 1171 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét