Dadi Szeszfőzde

Kapcsolattartási információk

Dadi Szeszfőzde
Dad, HRSZ: 0103/9, Fő u., 2854 Hungary
Útvonaltervezés
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Társadalom & Közigazgatás
Elkötelezett:
Soup Kitchen
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
8890

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Dadi Szeszfőzde telefonszáma?

Dadi Szeszfőzde telefonszáma 06 70 378 5116.
Q2

Hol található Dadi Szeszfőzde?

Dadi Szeszfőzde címe Dad, HRSZ: 0103/9, Fő u., 2854 Hungary, Komárom-Esztergom megye.
Q3

Dadi Szeszfőzde rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Dadi Szeszfőzde elérhető telefonon a(z) 06 70 378 5116 telefonszámon.
Q4

Mi Dadi Szeszfőzde webcíme (URL-je)??

Dadi Szeszfőzde webhelye palinkapont.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 2854

Vállalkozások itt: 2854: 80
Népesség: 953

Kategóriák

Local Services:  13%
Education:  9%
Automotive:  9%
Hotels & Travel:  9%
Sports & Activities:  9%
Egyéb:  51%

Területi kódok

34:  70%
30:  25%
20:  5%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 2854 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  50%
Férfi:  50%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét