Diósgyőri Infopont

Ez a lista zártként lett megjelölve.

Kapcsolattartási információk

Diósgyőri Infopont
Miskolc, Vár u. 24, 3534 Hungary
Útvonaltervezés
Történelmi telefon: 06 70 684 1374
Történelmi órák: Megjelenítés
Google térkép: Látogassa
Pinterest: Látogassa
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Szállodák & Utazás
Elkötelezett:
Tourist Information Center
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
7911
SIC-kódok (szabványos ipari besorolás)
4724

Kérdések és válaszok

Q1

Hol található Diósgyőri Infopont?

Diósgyőri Infopont címe Miskolc, Vár u. 24, 3534 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.
Q2

Milyen napokon van nyitva Diósgyőri Infopont ?

Ez a lista zártként lett megjelölve.
Diósgyőri Infopont nyitott H–V 9:00–17:00 .
Q3

Mi Diósgyőri Infopont webcíme (URL-je)??

Diósgyőri Infopont webhelye www.hellomiskolc.hu.
+

További vállalkozások ezen a címen

Miskolc, Vár u. 24, 3534 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3534

Vállalkozások itt: 3534: 1 023
Népesség: 9 222

Kategóriák

Shopping:  16%
Food:  10%
Egyéb:  74%

Ár

Olcsó:  67%
Mérsékelt:  29%
Drága:  5%
Egyéb:  0%

Területi kódok

46:  65%
30:  13%
20:  10%
70:  6%
Egyéb:  5%

Környékek

Diósgyőr:  100%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 3534 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét