DPD Pickup Csomagpont

Kapcsolattartási információk

DPD Pickup Csomagpont
Nyíregyháza, Dózsa György u. 43, 4400 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 1) 501 6200
Telefon: (06 1) 601 5200
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Társadalom & Közigazgatás »  Szállítási logisztika
Elkötelezett:
Courier Service, Mailing Service, Szállítási logisztika, Shipping Service
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
522953105320

Kérdések és válaszok

Q1

Mi DPD Pickup Csomagpont telefonszáma?

DPD Pickup Csomagpont telefonszáma (06 1) 501 6200.
Q2

Hol található DPD Pickup Csomagpont?

DPD Pickup Csomagpont címe Nyíregyháza, Dózsa György u. 43, 4400 Hungary, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva DPD Pickup Csomagpont ?

DPD Pickup Csomagpont nyitott H–Szo 8:00–17:00; zárt V .
Q4

DPD Pickup Csomagpont rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

DPD Pickup Csomagpont elérhető telefonon a(z) (06 1) 501 6200 telefonszámon.
Q5

Mi DPD Pickup Csomagpont webcíme (URL-je)??

DPD Pickup Csomagpont webhelye www.dpd.com.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4400

Vállalkozások itt: 4400: 5 368
Népesség: 91 554
4400 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  26%
Professional Services:  11%
Egyéb:  63%

Ár

Olcsó:  56%
Mérsékelt:  38%
Drága:  7%
Egyéb:  0%

Területi kódok

42:  65%
30:  14%
20:  10%
70:  6%
Egyéb:  5%

Környékek

Borbánya:  47%
Jósaváros:  26%
Oros:  9%
Egyéb:  18%
+

Irányítószám 4400 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét