DPD Pickup Csomagpont

Kapcsolattartási információk

DPD Pickup Csomagpont
Nagyhalász, József Attila u. 1/A, 4485 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 1) 501 6200
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Társadalom & Közigazgatás »  Szállítási logisztika
Elkötelezett:
Szállítási logisztika, Courier Service, Shipping Service, Mailing Service
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
522953105320

Kérdések és válaszok

Q1

Mi DPD Pickup Csomagpont telefonszáma?

DPD Pickup Csomagpont telefonszáma (06 1) 501 6200.
Q2

Hol található DPD Pickup Csomagpont?

DPD Pickup Csomagpont címe Nagyhalász, József Attila u. 1/A, 4485 Hungary, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva DPD Pickup Csomagpont ?

DPD Pickup Csomagpont nyitott H–P 7:30–17:00; Szo 7:30–12:00; zárt V .
Q4

DPD Pickup Csomagpont rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

DPD Pickup Csomagpont elérhető telefonon a(z) (06 1) 501 6200 telefonszámon.
Q5

Mi DPD Pickup Csomagpont webcíme (URL-je)??

DPD Pickup Csomagpont webhelye www.dpd.com.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4485

Vállalkozások itt: 4485: 239
Népesség: 5 562

Kategóriák

Shopping:  16%
Industry:  12%
Food:  11%
Professional Services:  10%
Egyéb:  51%

Területi kódok

42:  74%
70:  9%
20:  8%
30:  6%
Egyéb:  3%
+

Irányítószám 4485 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  51%
Férfi:  49%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét