Dr. Bányai István

Kapcsolattartási információk

Dr. Bányai István
Nyíregyháza, Szent István u. 1, 4400 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 42) 400 287
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Egészség és orvosi.
Ipar
Orvosi »  Egészség és orvosi
Elkötelezett:
Járóbeteg-ellátás, fogorvosi ellátás
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
8620

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Dr. Bányai István telefonszáma?

Dr. Bányai István telefonszáma (06 42) 400 287.
Q2

Hol található Dr. Bányai István?

Dr. Bányai István címe Nyíregyháza, Szent István u. 1, 4400 Hungary, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.
Q3

Dr. Bányai István rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Dr. Bányai István elérhető telefonon a(z) (06 42) 400 287 telefonszámon.
+

További vállalkozások ezen a címen

Nyíregyháza, Szent István u. 1, 4400 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4400

Vállalkozások itt: 4400: 11 407
Népesség: 91 554
4400 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  26%
Professional Services:  11%
Egyéb:  63%

Ár

Olcsó:  56%
Mérsékelt:  38%
Drága:  7%
Egyéb:  0%

Területi kódok

42:  65%
30:  14%
20:  10%
70:  6%
Egyéb:  5%

Környékek

Borbánya:  47%
Jósaváros:  26%
Oros:  9%
Egyéb:  18%
+

Irányítószám 4400 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét