Dutrade Zrt.

Kapcsolattartási információk

Dutrade Zrt.
Miskolc Besenyői út HRSZ:, 4433/15, 3527 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 46) 506 480
Google térkép: Látogassa
HívásE-Mail
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Ipar
Elkötelezett:
Steel Distributor, Steel Fabricator
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
25114662

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Dutrade Zrt. telefonszáma?

Dutrade Zrt. telefonszáma (06 46) 506 480.
Q2

Hol található Dutrade Zrt.?

Dutrade Zrt. címe Miskolc Besenyői út HRSZ:, 4433/15, 3527 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Dutrade Zrt. ?

Dutrade Zrt. nyitott H–Cs 7:30–16:00; P 7:30–15:00; zárt Szo–V .
Q4

Dutrade Zrt. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Dutrade Zrt. elérhető telefonon a(z) (06 46) 506 480 telefonszámon.
Q5

Mi Dutrade Zrt. webcíme (URL-je)??

Dutrade Zrt. webhelye www.dutrade.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3527

Vállalkozások itt: 3527: 748
Népesség: 23 429
3527 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  25%
Industry:  15%
Professional Services:  11%
Automotive:  10%
Egyéb:  38%

Ár

Mérsékelt:  50%
Olcsó:  41%
Drága:  9%
Egyéb:  0%

Területi kódok

46:  75%
30:  8%
20:  8%
70:  6%
Egyéb:  3%
+

Irányítószám 3527 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét