E.ON Drive Charging Station

Kapcsolattartási információk

E.ON Drive Charging Station
Balmazújváros, Kossuth tér, 4060 Hungary
Útvonaltervezés
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Ipar
Elkötelezett:
Electric Vehicle Charging Station
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5221

Kérdések és válaszok

Q1

Mi E.ON Drive Charging Station telefonszáma?

E.ON Drive Charging Station telefonszáma 06 80 200 879.
Q2

Hol található E.ON Drive Charging Station?

E.ON Drive Charging Station címe Balmazújváros, Kossuth tér, 4060 Hungary, Hajdú-Bihar megye.
Q3

E.ON Drive Charging Station rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

E.ON Drive Charging Station elérhető telefonon a(z) 06 80 200 879 telefonszámon.
Q4

Mi E.ON Drive Charging Station webcíme (URL-je)??

E.ON Drive Charging Station webhelye www.virta.global.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4060

Vállalkozások itt: 4060: 937
Népesség: 18 143

Kategóriák

Shopping:  20%
Industry:  11%
Egyéb:  69%

Ár

Olcsó:  50%
Mérsékelt:  50%
Egyéb:  0%

Területi kódok

52:  63%
30:  22%
70:  7%
Egyéb:  7%
+

Irányítószám 4060 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  51%
Férfi:  49%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét