Ebele és Társa Építőipari Kft.

Kapcsolattartási információk

Ebele és Társa Építőipari Kft.
Nagyvázsony, Kertalja u. 40, 8291 Hungary
Pula (Magyarország), Veszprém megye, 8291
Útvonaltervezés
Telefon: 06 30 956 8028
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ebele és Társa Építőipari Kft. itt található: Pula (Magyarország), Veszprém megye.
Ipar
Otthoni Szolgáltatások
Elkötelezett:
Contractor
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4330

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Ebele és Társa Építőipari Kft. telefonszáma?

Ebele és Társa Építőipari Kft. telefonszáma 06 30 956 8028.
Q2

Hol található Ebele és Társa Építőipari Kft.?

Ebele és Társa Építőipari Kft. címe Nagyvázsony, Kertalja u. 40, 8291 Hungary, Pula (Magyarország), Veszprém megye.
Q3

Ebele és Társa Építőipari Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Ebele és Társa Építőipari Kft. elérhető telefonon a(z) 06 30 956 8028 telefonszámon.
+

További vállalkozások ezen a címen

Nagyvázsony, Kertalja u. 40, 8291 Hungary Pula (Magyarország), Veszprém megye, 8291
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 8291

Vállalkozások itt: 8291: 387
Népesség: 1 971

Kategóriák

Hotels & Travel:  18%
Religion:  11%
Shopping:  10%
Egyéb:  60%

Ár

Olcsó:  67%
Mérsékelt:  33%
Egyéb:  0%

Területi kódok

88:  67%
20:  15%
30:  15%
Egyéb:  3%
+

Irányítószám 8291 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Férfi:  50%
Nő:  50%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét