Eger
»
Bárok, kocsmák és kisvendéglők
Elefanto pizza & Terrace
Kapcsolattartási információk
Elefanto pizza & Terrace
Eger, Katona tér 2, 3300 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon:
06 20 995 9447
Óra:
Megjelenítés
hétfő
11:00 – 14:00
kedd
11:00 – 14:00
szerda
11:00 – 14:00
csütörtök
11:00 – 22:00
péntek
11:00 – 22:00
szombat
17:00 – 22:00
vasárnap
Zárt
Web:
www.hippolitterrace.hu
Facebook profil:
Látogassa
Google térkép:
Látogassa
Szerkeszt:
Szerkesztés vagy eltávolítás
📞
Hívás
☆
Értékelés
0
Tetszik
Képfeltöltés
Üzleti leírás
Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Bárok, kocsmák és kisvendéglők.
Ipar
Éttermek
»
Bárok, kocsmák és kisvendéglők
;
Pizza
Elkötelezett:
Pizza, Bárok, kocsmák és kisvendéglők
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5610
,
5630
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Elefanto pizza & Terrace telefonszáma?
Elefanto pizza & Terrace telefonszáma
06 20 995 9447
.
Q2
Hol található Elefanto pizza & Terrace?
Elefanto pizza & Terrace címe
Eger, Katona tér 2, 3300 Hungary, Heves megye
.
Q3
Milyen napokon van nyitva Elefanto pizza & Terrace ?
Elefanto pizza & Terrace nyitott
hétfő:
11:00–14:00
kedd:
11:00–14:00
szerda:
11:00–14:00
csütörtök:
11:00–22:00
péntek:
11:00–22:00
szombat:
17:00–22:00
vasárnap:
Zárt
Q4
Elefanto pizza & Terrace rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Elefanto pizza & Terrace elérhető telefonon a(z)
06 20 995 9447
telefonszámon.
Q5
Mi Elefanto pizza & Terrace webcíme (URL-je)??
Elefanto pizza & Terrace webhelye
www.hippolitterrace.hu
.
+
Vállalkozások itt: Irányítószám 3300
Vállalkozások itt: 3300:
4 164
Népesség:
56 803
Kategóriák
Shopping:
18%
Hotels & Travel:
14%
Egyéb:
67%
Ár
Olcsó:
55%
Mérsékelt:
40%
Drága:
5%
Egyéb:
0%
Területi kódok
36:
61%
30:
18%
20:
12%
70:
6%
Egyéb:
3%
+
Irányítószám 3300 statisztikai és demográfiai adatai
Nem
Nő:
54%
Férfi:
46%
Egyéb:
0%
+
Üzleti keresés
Kávé
Bevásárlás
Bankok
Szállodák
Gyógyszertár
Taxik
Gáz
Autók, gépjárművek
Szépség & Spa
Find nearby businesses
+
Írja meg a véleményét
★
★
★
★
★
Küldje el véleményét