ELMÜ-ÉMÁSZ Charging Station

Kapcsolattartási információk

ELMÜ-ÉMÁSZ Charging Station
Dunakeszi, Barátság útja 8, 2120 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 1) 238 3838
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Ipar
Elkötelezett:
Electric Vehicle Charging Station
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5221

Kérdések és válaszok

Q1

Mi ELMÜ-ÉMÁSZ Charging Station telefonszáma?

ELMÜ-ÉMÁSZ Charging Station telefonszáma (06 1) 238 3838.
Q2

Hol található ELMÜ-ÉMÁSZ Charging Station?

ELMÜ-ÉMÁSZ Charging Station címe Dunakeszi, Barátság útja 8, 2120 Hungary, Pest megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva ELMÜ-ÉMÁSZ Charging Station ?

ELMÜ-ÉMÁSZ Charging Station nyitott H–V 24 óra .
Q4

ELMÜ-ÉMÁSZ Charging Station rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

ELMÜ-ÉMÁSZ Charging Station elérhető telefonon a(z) (06 1) 238 3838 telefonszámon.
Q5

Mi ELMÜ-ÉMÁSZ Charging Station webcíme (URL-je)??

ELMÜ-ÉMÁSZ Charging Station webhelye ker.elmuemasz.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 2120

Vállalkozások itt: 2120: 5 313
Népesség: 45 414
2120 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  22%
Professional Services:  11%
Industry:  11%
Egyéb:  57%

Ár

Olcsó:  76%
Mérsékelt:  24%
Egyéb:  0%

Területi kódok

27:  40%
30:  20%
20:  16%
1:  10%
70:  9%
Egyéb:  5%

Környékek

Alagimajor:  6%
Szabadságliget:  52%
Egyéb:  42%
+

Irányítószám 2120 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  52%
Férfi:  48%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét