Ems-Trade Kft.

Kapcsolattartási információk

Ems-Trade Kft.
Debrecen, Halasi u. 19, 4034 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 52) 321 864
Telefon: (06 52) 414 740
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Térkép

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Ems-Trade Kft. telefonszáma?

Ems-Trade Kft. telefonszáma (06 52) 321 864.
Q2

Hol található Ems-Trade Kft.?

Ems-Trade Kft. címe Debrecen, Halasi u. 19, 4034 Hungary, Hajdú-Bihar megye.
Q3

Ems-Trade Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Ems-Trade Kft. elérhető telefonon a(z) (06 52) 321 864 telefonszámon.
Q4

Mi Ems-Trade Kft. webcíme (URL-je)??

Ems-Trade Kft. webhelye emstrade.hu.
+

További vállalkozások ezen a címen

Debrecen, Halasi u. 19, 4034 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4034

Vállalkozások itt: 4034: 537
Népesség: 20 152
4034 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  26%
Professional Services:  13%
Industry:  12%
Egyéb:  49%

Ár

Olcsó:  67%
Mérsékelt:  33%
Egyéb:  0%

Területi kódok

52:  63%
30:  20%
20:  8%
70:  5%
Egyéb:  4%
+

Irányítószám 4034 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét