Enter 93 Számítástechnikai Kft.

Kapcsolattartási információk

Enter 93 Számítástechnikai Kft.
Szombathely, Semmelweis Ignác u. 2, 9700 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 94) 509 777
Telefon: (06 94) 509 778
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Bevásárlás
Elkötelezett:
Software Company
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4741

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Enter 93 Számítástechnikai Kft. telefonszáma?

Enter 93 Számítástechnikai Kft. telefonszáma (06 94) 509 777.
Q2

Hol található Enter 93 Számítástechnikai Kft.?

Enter 93 Számítástechnikai Kft. címe Szombathely, Semmelweis Ignác u. 2, 9700 Hungary, Vas megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Enter 93 Számítástechnikai Kft. ?

Enter 93 Számítástechnikai Kft. nyitott H–P 8:00–16:00; zárt Szo–V .
Q4

Enter 93 Számítástechnikai Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Enter 93 Számítástechnikai Kft. elérhető telefonon a(z) (06 94) 509 777 telefonszámon.
Q5

Mi Enter 93 Számítástechnikai Kft. webcíme (URL-je)??

Enter 93 Számítástechnikai Kft. webhelye www.entersys.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 9700

Vállalkozások itt: 9700: 10 238
Népesség: 75 153
9700 Vállalati sűrűségi térkép

Ár

Olcsó:  68%
Mérsékelt:  29%
Drága:  4%
Egyéb:  0%

Területi kódok

94:  69%
30:  14%
20:  8%
70:  5%
Egyéb:  4%

Környékek

Gyöngyösszőlős:  20%
Herény:  20%
Szentkirály:  43%
Zanat:  14%
Egyéb:  3%
+

Irányítószám 9700 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét