Szentes
»
Könyvelők
ERIKA ES BELA Szolgaltato Bt.
Kapcsolattartási információk
ERIKA ES BELA Szolgaltato Bt.
Soos U. 1.
Szentes, Csongrád vármegye
Útvonaltervezés
Telefon:
(06 63) 560 520
Szerkeszt:
Szerkesztés vagy eltávolítás
📞
Hívás
☆
Értékelés
0
Tetszik
Képfeltöltés
Üzleti leírás
ERIKA ES BELA Szolgaltato Bt. itt található: Szentes, Csongrád vármegye. ERIKA ES BELA Szolgaltato Bt. éves értékesítése körülbelül USD 20 000.
jövedelem:
USD 20 000
Ipar
Szakmai szolgáltatások
»
Könyvelők
Elkötelezett:
Számviteli, könyvvizsgálói, adószakértői tevékenység, General Accounting & Bookkeeping
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
6920
Kérdések és válaszok
Q1
Mi ERIKA ES BELA Szolgaltato Bt. telefonszáma?
ERIKA ES BELA Szolgaltato Bt. telefonszáma
(06 63) 560 520
.
Q2
Hol található ERIKA ES BELA Szolgaltato Bt.?
ERIKA ES BELA Szolgaltato Bt. címe
Soos U. 1., Szentes, Csongrád vármegye
.
Q3
ERIKA ES BELA Szolgaltato Bt. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
ERIKA ES BELA Szolgaltato Bt. elérhető telefonon a(z)
(06 63) 560 520
telefonszámon.
Q4
Mekkora ERIKA ES BELA Szolgaltato Bt. éves értékesítése?
ERIKA ES BELA Szolgaltato Bt. éves értékesítése körülbelül
USD 20 000
.
+
További vállalkozások ezen a címen
Soos U. 1. Szentes, Csongrád vármegye
BELA ES ERIKA Hitel es Biztositas Kozvetito Kft.
Vállalkozás ezen a címen
Erika és Béla Bt.
Bevásárlás
Goods Market
Vállalkozás ezen a címen
EB TEAM Penzugyi Tanacsado Kft.
Vállalkozás ezen a címen
+
Üzleti keresés
Kávé
Bevásárlás
Bankok
Szállodák
Gyógyszertár
Taxik
Gáz
Autók, gépjárművek
Szépség & Spa
Find nearby businesses
+
Írja meg a véleményét
★
★
★
★
★
Küldje el véleményét