Erste Bank ATM

Kapcsolattartási információk

Erste Bank ATM
Szerencs, Rákóczi út 94, 3900 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 1) 298 0222
Telefon: 06 40 222 222
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: ATM-ek.
Ipar
Pénzügyi szolgáltatások »  ATM-ek
Elkötelezett:
ATM-ek
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
6419

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Erste Bank ATM telefonszáma?

Erste Bank ATM telefonszáma (06 1) 298 0222.
Q2

Hol található Erste Bank ATM?

Erste Bank ATM címe Szerencs, Rákóczi út 94, 3900 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Erste Bank ATM ?

Erste Bank ATM nyitott H–V 24 óra .
Q4

Erste Bank ATM rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Erste Bank ATM elérhető telefonon a(z) (06 1) 298 0222 telefonszámon.
Q5

Mi Erste Bank ATM webcíme (URL-je)??

Erste Bank ATM webhelye www.erstebank.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3900

Vállalkozások itt: 3900: 1 039
Népesség: 8 904

Ár

Olcsó:  80%
Mérsékelt:  13%
Drága:  7%
Egyéb:  0%

Területi kódok

47:  65%
20:  14%
30:  10%
70:  5%
Egyéb:  6%
+

Irányítószám 3900 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét