Céges kapcsolattartási információk

Peter Balassa

Evacon Kft

Kapcsolattartási információk

Evacon Kft
Budapest, Tátra u. 34, 1136 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 30 513 0255
Google térkép: Látogassa
LinkedIn Profil: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Helyi szolgáltatások »  Rendezvényszervezés
Elkötelezett:
Travel Agency, Professional Organizer, Event Technology Service, Rendezvényszervezés, Event Management Company
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
791182309609

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Evacon Kft telefonszáma?

Evacon Kft telefonszáma 06 30 513 0255.
Q2

Hol található Evacon Kft?

Evacon Kft címe Budapest, Tátra u. 34, 1136 Hungary.
Q3

Milyen napokon van nyitva Evacon Kft ?

Evacon Kft nyitott H–P 24 óra; Szo–V 10:00–20:00 .
Q4

Evacon Kft rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Evacon Kft elérhető telefonon a(z) 06 30 513 0255 telefonszámon.
Q5

Mi Evacon Kft webcíme (URL-je)??

Evacon Kft webhelye www.evacon.hu.
+

További vállalkozások ezen a címen

Budapest, Tátra u. 34, 1136 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 1136

Vállalkozások itt: 1136: 1 028
Népesség: 1 775
1136 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  22%
Professional Services:  12%
Beauty & Spas:  12%
Egyéb:  54%

Ár

Olcsó:  60%
Mérsékelt:  31%
Drága:  10%
Egyéb:  0%

Területi kódok

1:  56%
30:  16%
20:  14%
70:  9%
Egyéb:  5%

Környékek

Angyalföld:  14%
XIII. kerület:  82%
Egyéb:  3%
+

Irányítószám 1136 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  55%
Férfi:  45%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét