Exota Műanyagipari Kft.

Kapcsolattartási információk

Exota Műanyagipari Kft.
Vasad, II.Külterület 144, 2211 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 20 434 0190
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Ipar
Elkötelezett:
Plastic Fabrication Company
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
2220

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Exota Műanyagipari Kft. telefonszáma?

Exota Műanyagipari Kft. telefonszáma 06 20 434 0190.
Q2

Hol található Exota Műanyagipari Kft.?

Exota Műanyagipari Kft. címe Vasad, II.Külterület 144, 2211 Hungary, Pest megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Exota Műanyagipari Kft. ?

Exota Műanyagipari Kft. nyitott H–P 7:00–16:00; zárt Szo–V .
Q4

Exota Műanyagipari Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Exota Műanyagipari Kft. elérhető telefonon a(z) 06 20 434 0190 telefonszámon.
+

Hasonló cégek a közelben

+

Vállalkozások itt: Irányítószám 2211

Vállalkozások itt: 2211: 195
Népesség: 1 928

Kategóriák

Shopping:  14%
Industry:  12%
Food:  10%
Professional Services:  10%
Egyéb:  53%

Területi kódok

29:  54%
30:  15%
20:  13%
1:  8%
70:  5%
46:  3%
96:  3%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 2211 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  51%
Férfi:  49%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét