Fét-2007 Bt.

Kapcsolattartási információk

Fét-2007 Bt.
Debrecen, Szárcsa u. 43, 4079 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 52) 434 278
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Térkép

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Fét-2007 Bt. telefonszáma?

Fét-2007 Bt. telefonszáma (06 52) 434 278.
Q2

Hol található Fét-2007 Bt.?

Fét-2007 Bt. címe Debrecen, Szárcsa u. 43, 4079 Hungary, Hajdú-Bihar megye.
Q3

Fét-2007 Bt. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Fét-2007 Bt. elérhető telefonon a(z) (06 52) 434 278 telefonszámon.
+

További vállalkozások ezen a címen

Debrecen, Szárcsa u. 43, 4079 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4079

Vállalkozások itt: 4079: 17
Népesség: 598

Kategóriák

Industry:  20%
Hotels & Travel:  11%
Restaurants:  9%
Financial Services:  9%
Professional Services:  9%
Egyéb:  41%

Területi kódok

52:  47%
30:  27%
20:  13%
70:  13%
Egyéb:  0%

Környékek

Bánk:  100%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 4079 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét