Fületlen Bögre kávézó
5,0 ★★★★★ 5+ vélemény
Céges kapcsolattartási információk
Csaszar Otto Pall Marton Gergely
Igazgató (ügyvezető)Kapcsolattartási információk
Fületlen Bögre kávézóSzentlélek tér 1-3
Veresegyház, Pest megye, 2112
Útvonaltervezés | hétfő | |
| kedd | |
| szerda | |
| csütörtök | |
| péntek | |
| szombat | |
| vasárnap | 9:00 – 11:30 15:00 – 19:30 |
Üzleti leírás
Fületlen Bögre kávézó Veresegyház, Pest megye helyszínen található, és 2016. évben alapították.
Kérdések és válaszok
Q1
Mióta működik a(z) Fületlen Bögre kávézó?
Fületlen Bögre kávézó körülbelül 10 év működik az üzletágban.Q2
Mi Fületlen Bögre kávézó telefonszáma?
Fületlen Bögre kávézó telefonszáma 06 70 310 9797.Q3
Hol található Fületlen Bögre kávézó?
Fületlen Bögre kávézó címe Szentlélek tér 1-3, Veresegyház, Pest megye, 2112.Q4
Milyen napokon van nyitva Fületlen Bögre kávézó ?
Fületlen Bögre kávézó nyitott
| hétfő: | Zárt |
| kedd: | Zárt |
| szerda: | 14:00–18:30 |
| csütörtök: | Zárt |
| péntek: | 14:00–19:30 |
| szombat: | Zárt |
| vasárnap: | 9:00–11:30, 15:00–19:30 |
Q5
Fületlen Bögre kávézó rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Csaszar Otto Pall Marton Gergely (Igazgató (ügyvezető)) a(z) Fületlen Bögre kávézó cégnél van.Q6
Vannak más elérhetőségei is a(z) Fületlen Bögre kávézó cégnek?
3 további elérhetőséggel rendelkezik Fületlen Bögre kávézó. Többek között: Páll Melinda, Ottó Császár & Márton Páll.Q7
Mi Fületlen Bögre kávézó webcíme (URL-je)??
Fületlen Bögre kávézó nem tett közzé webhelyet, de megtalálod Fületlen Bögre kávézó a közösségi médiában:
Facebook.
+További vállalkozások ezen a címen
Szentlélek tér 1-3 Veresegyház, Pest megye, 2112
+Vállalkozások itt: Irányítószám 2112
Vállalkozások itt: 2112: 2 434
Népesség: 15 393
+Irányítószám 2112 statisztikai és demográfiai adatai
+Üzleti visszajelzés
★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről5,0★★★★★5+ vélemény máshol
0 vélemény
Legyen Ön az első, aki véleményt ír.