Feketefenyő Lovastanya

Kapcsolattartási információk

Feketefenyő Lovastanya
Inoka, Kiskunhalas, Kistelek puszta 151/7, 6400 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 30 631 4349
Facebook profil: Látogassa
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Sport & Tevékenységek
Elkötelezett:
Horseback Riding Service
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
9319

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Feketefenyő Lovastanya telefonszáma?

Feketefenyő Lovastanya telefonszáma 06 30 631 4349.
Q2

Hol található Feketefenyő Lovastanya?

Feketefenyő Lovastanya címe Inoka, Kiskunhalas, Kistelek puszta 151/7, 6400 Hungary, Bács-Kiskun megye.
Q3

Feketefenyő Lovastanya rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Feketefenyő Lovastanya elérhető telefonon a(z) 06 30 631 4349 telefonszámon.
Q4

Mi Feketefenyő Lovastanya webcíme (URL-je)??

Feketefenyő Lovastanya nem tett közzé webhelyet, de megtalálod Feketefenyő Lovastanya a közösségi médiában: Facebook.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 6400

Vállalkozások itt: 6400: 2 938
Népesség: 26 065
6400 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  28%
Professional Services:  10%
Egyéb:  62%

Ár

Olcsó:  76%
Mérsékelt:  21%
Drága:  3%
Egyéb:  0%

Területi kódok

77:  65%
30:  15%
70:  9%
20:  7%
Egyéb:  4%
+

Irányítószám 6400 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét