Finom Falatok Büfé

Kapcsolattartási információk

Finom Falatok Büfé
Budapest, Királyok útja 34, 1039 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 1) 293 1800
Google térkép: Látogassa
Foursquare: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Éttermek
Elkötelezett:
Éttermi-, mozgó vendéglátás, Meal Takeaway
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5610

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Finom Falatok Büfé telefonszáma?

Finom Falatok Büfé telefonszáma (06 1) 293 1800.
Q2

Hol található Finom Falatok Büfé?

Finom Falatok Büfé címe Budapest, Királyok útja 34, 1039 Hungary.
Q3

Milyen napokon van nyitva Finom Falatok Büfé ?

Finom Falatok Büfé nyitott H–P 11:00–16:00; Szo 10:00–15:00; zárt V .
Q4

Finom Falatok Büfé rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Finom Falatok Büfé elérhető telefonon a(z) (06 1) 293 1800 telefonszámon.
Q5

Mi Finom Falatok Büfé webcíme (URL-je)??

Finom Falatok Büfé webhelye www.kiralyifalat.hu.
Q6

Finom Falatok Büfé kézbesít?

Igen, Finom Falatok Büfé kínál kiszállítási lehetőséget. Részletekért telefonáljon: (06 1) 293 1800.
+

További vállalkozások ezen a címen

Budapest, Királyok útja 34, 1039 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 1039

Vállalkozások itt: 1039: 3 642
Népesség: 25 393
1039 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  22%
Professional Services:  10%
Egyéb:  68%

Ár

Olcsó:  58%
Mérsékelt:  34%
Drága:  6%
Nagyon drága:  2%
Egyéb:  0%

Területi kódok

1:  57%
20:  16%
30:  14%
70:  8%
Egyéb:  5%

Környékek

III. kerület:  86%
Óbuda-Békásmegyer:  13%
Egyéb:  2%
+

Irányítószám 1039 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  55%
Férfi:  45%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét