Fullhouse Apartmanház
4,6 ★★★★★ 10+ vélemény
Céges kapcsolattartási információk
István Szólik
Fullhouse ApartmanházKapcsolattartási információk
| hétfő | |
| kedd | |
| szerda | |
| csütörtök | |
| péntek | |
| szombat | |
| vasárnap | |
Ipar
Otthoni Szolgáltatások
Elkötelezett:
Serviced Apartment, Holiday Apartment
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
6810, 6820
SIC-kódok (szabványos ipari besorolás)
6531
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Fullhouse Apartmanház telefonszáma?
Fullhouse Apartmanház telefonszáma 06 30 239 4572.Q2
Hol található Fullhouse Apartmanház?
Fullhouse Apartmanház címe Zamárdi, Rétföldi u. 11, 8621 Hungary, Somogy vármegye.Q3
Milyen napokon van nyitva Fullhouse Apartmanház ?
Fullhouse Apartmanház nyitott H–V 24 óra .Q4
Fullhouse Apartmanház rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Fullhouse Apartmanház elérhető telefonon a(z) 06 30 239 4572 telefonszámon. +További vállalkozások ezen a címen
Zamárdi, Rétföldi u. 11, 8621 Hungary
+Vállalkozások itt: Irányítószám 8621
Vállalkozások itt: 8621: 973
Népesség: 2 775
+Irányítószám 8621 statisztikai és demográfiai adatai
+Üzleti visszajelzés
★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,6★★★★★10+ vélemény máshol
0 vélemény
Legyen Ön az első, aki véleményt ír.