GLS CsomagPont

Kapcsolattartási információk

GLS CsomagPont
Miskolc, Kandó Kálmán u. 13-15, 3534 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 29) 886 700
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Helyi szolgáltatások
Elkötelezett:
Courier Service
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5320

Kérdések és válaszok

Q1

Mi GLS CsomagPont telefonszáma?

GLS CsomagPont telefonszáma (06 29) 886 700.
Q2

Hol található GLS CsomagPont?

GLS CsomagPont címe Miskolc, Kandó Kálmán u. 13-15, 3534 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.
Q3

GLS CsomagPont rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

GLS CsomagPont elérhető telefonon a(z) (06 29) 886 700 telefonszámon.
Q4

Mi GLS CsomagPont webcíme (URL-je)??

GLS CsomagPont webhelye ecsomag.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3534

Vállalkozások itt: 3534: 1 023
Népesség: 9 222

Kategóriák

Shopping:  16%
Food:  10%
Egyéb:  74%

Ár

Olcsó:  67%
Mérsékelt:  29%
Drága:  5%
Egyéb:  0%

Területi kódok

46:  65%
30:  13%
20:  10%
70:  6%
Egyéb:  5%

Környékek

Diósgyőr:  100%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 3534 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét