Greek Catholic Church

Kapcsolattartási információk

Greek Catholic Church
Nyíregyháza, Legyező u. 3, 4400 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 42) 341 257
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Vallás
Elkötelezett:
Catholic Church
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
9491
SIC-kódok (szabványos ipari besorolás)
8661

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Greek Catholic Church telefonszáma?

Greek Catholic Church telefonszáma (06 42) 341 257.
Q2

Hol található Greek Catholic Church?

Greek Catholic Church címe Nyíregyháza, Legyező u. 3, 4400 Hungary, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Greek Catholic Church ?

Greek Catholic Church nyitott H–V 24 óra .
Q4

Greek Catholic Church rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Greek Catholic Church elérhető telefonon a(z) (06 42) 341 257 telefonszámon.
Q5

Mi Greek Catholic Church webcíme (URL-je)??

Greek Catholic Church webhelye kertvarosigorogok.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4400

Vállalkozások itt: 4400: 11 407
Népesség: 91 554
4400 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  26%
Professional Services:  11%
Egyéb:  63%

Ár

Olcsó:  56%
Mérsékelt:  38%
Drága:  7%
Egyéb:  0%

Területi kódok

42:  65%
30:  14%
20:  10%
70:  6%
Egyéb:  5%

Környékek

Borbánya:  47%
Jósaváros:  26%
Oros:  9%
Egyéb:  18%
+

Irányítószám 4400 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét