Gumipont Gumiáruház

Kapcsolattartási információk

Gumipont Gumiáruház
Vasas Szent Péter u. 10.
Szeged, Csongrád vármegye, 6724
Útvonaltervezés
Telefon: (06 62) 555 320
Facebook profil: Látogassa
HívásE-Mail
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Gumipont Gumiáruház itt található: Szeged, Csongrád vármegye. Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Áruházak.
Ipar
Bevásárlás »  Áruházak
Elkötelezett:
Iparcikk jellegű bolti vegyes kiskereskedelem
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4719

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Gumipont Gumiáruház telefonszáma?

Gumipont Gumiáruház telefonszáma (06 62) 555 320.
Q2

Hol található Gumipont Gumiáruház?

Gumipont Gumiáruház címe Vasas Szent Péter u. 10., Szeged, Csongrád vármegye, 6724.
Q3

Milyen napokon van nyitva Gumipont Gumiáruház ?

Gumipont Gumiáruház nyitott H–P 7:00–16:00; Szo 8:00–12:00; zárt V .
Q4

Gumipont Gumiáruház rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Gumipont Gumiáruház elérhető telefonon a(z) (06 62) 555 320 telefonszámon.
Q5

Mi Gumipont Gumiáruház webcíme (URL-je)??

Gumipont Gumiáruház webhelye www.gumipont.eu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 6724

Vállalkozások itt: 6724: 3 486
Népesség: 17 855
6724 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  30%
Egyéb:  70%

Ár

Olcsó:  68%
Mérsékelt:  29%
Drága:  3%
Egyéb:  0%

Területi kódok

62:  58%
30:  19%
20:  10%
70:  9%
Egyéb:  4%
+

Irányítószám 6724 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét