Gyermán Méhészet
Kapcsolattartási információk
Gyermán Méhészet
Szegvár, Dózsa György u. 9/A, 6635 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon:
06 70 503 3750
Óra:
Megjelenítés
hétfő
24 órán keresztül nyitva
kedd
24 órán keresztül nyitva
szerda
24 órán keresztül nyitva
csütörtök
24 órán keresztül nyitva
péntek
24 órán keresztül nyitva
szombat
24 órán keresztül nyitva
vasárnap
24 órán keresztül nyitva
Web:
gyermanmeheszet.business.site
Google térkép:
Látogassa
Szerkeszt:
Szerkesztés vagy eltávolítás
📞
Hívás
☆
Értékelés
0
Tetszik
Képfeltöltés
Üzleti leírás
Ipar
Élelmiszer
Elkötelezett:
Organic Food Store, Health and Beauty Shop, Health Food Store
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4721
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Gyermán Méhészet telefonszáma?
Gyermán Méhészet telefonszáma
06 70 503 3750
.
Q2
Hol található Gyermán Méhészet?
Gyermán Méhészet címe
Szegvár, Dózsa György u. 9/A, 6635 Hungary, Csongrád vármegye
.
Q3
Milyen napokon van nyitva Gyermán Méhészet ?
Gyermán Méhészet nyitott H–V 24 óra .
Q4
Gyermán Méhészet rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Gyermán Méhészet elérhető telefonon a(z)
06 70 503 3750
telefonszámon.
Q5
Mi Gyermán Méhészet webcíme (URL-je)??
Gyermán Méhészet webhelye
gyermanmeheszet.business.site
.
+
Vállalkozások itt: Irányítószám 6635
Vállalkozások itt: 6635:
76
Népesség:
4 432
Kategóriák
Shopping:
16%
Food:
14%
Restaurants:
10%
Egyéb:
60%
Ár
Olcsó:
50%
Mérsékelt:
50%
Egyéb:
0%
Területi kódok
63:
69%
30:
24%
Egyéb:
7%
+
Irányítószám 6635 statisztikai és demográfiai adatai
Nem
Nő:
51%
Férfi:
49%
Egyéb:
0%
+
Üzleti keresés
Kávé
Bevásárlás
Bankok
Szállodák
Gyógyszertár
Taxik
Gáz
Autók, gépjárművek
Szépség & Spa
Find nearby businesses
+
Írja meg a véleményét
★
★
★
★
★
Küldje el véleményét