Sopron
»
Szállítási logisztika
GYSEV CARGO Zrt.
Kapcsolattartási információk
GYSEV CARGO Zrt.
Sopron, Csepel u. 2, 9400 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon:
(06 99) 577 472
Web:
www.gysevcargo.hu
Google térkép:
Látogassa
Szerkeszt:
Szerkesztés vagy eltávolítás
📞
Hívás
☆
Értékelés
0
Tetszik
Képfeltöltés
Üzleti leírás
Ipar
Szállodák & Utazás
»
Szállítási logisztika
Elkötelezett:
Railway services, Szállítási logisztika
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4911
,
5229
Kérdések és válaszok
Q1
Mi GYSEV CARGO Zrt. telefonszáma?
GYSEV CARGO Zrt. telefonszáma
(06 99) 577 472
.
Q2
Hol található GYSEV CARGO Zrt.?
GYSEV CARGO Zrt. címe
Sopron, Csepel u. 2, 9400 Hungary, Győr-Moson-Sopron megye
.
Q3
GYSEV CARGO Zrt. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
GYSEV CARGO Zrt. elérhető telefonon a(z)
(06 99) 577 472
telefonszámon.
Q4
Mi GYSEV CARGO Zrt. webcíme (URL-je)??
GYSEV CARGO Zrt. webhelye
www.gysevcargo.hu
.
+
Vállalkozások itt: Irányítószám 9400
Vállalkozások itt: 9400:
7 793
Népesség:
60 053
Ár
Olcsó:
56%
Mérsékelt:
38%
Drága:
6%
Nagyon drága:
1%
Egyéb:
0%
Területi kódok
99:
66%
30:
12%
20:
10%
70:
7%
Egyéb:
4%
+
Irányítószám 9400 statisztikai és demográfiai adatai
Nem
Nő:
52%
Férfi:
48%
Egyéb:
0%
+
Üzleti keresés
Kávé
Bevásárlás
Bankok
Szállodák
Gyógyszertár
Taxik
Gáz
Autók, gépjárművek
Szépség & Spa
Find nearby businesses
+
Írja meg a véleményét
★
★
★
★
★
Küldje el véleményét