Helia-D Herba-kastély
4,7 ★★★★★ 100+ vélemény
Céges kapcsolattartási információk
Krisztina Somogyi
Helia-D Herba-kastélyKapcsolattartási információk
| hétfő | |
| kedd | |
| szerda | |
| csütörtök | |
| péntek | |
| szombat | |
| vasárnap | |
Elkötelezett:
Botanical Garden, Kozmetológia és szépészeti iskolák, Cosmetics Store, Kávézó, Wine Bar
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4772, 5610, 5630, 8522, 9103
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Helia-D Herba-kastély telefonszáma?
Helia-D Herba-kastély telefonszáma (06 47) 584 032.Q2
Hol található Helia-D Herba-kastély?
Helia-D Herba-kastély címe Tolcsva, Szent Imre u. 4, 3934 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.Q3
Milyen napokon van nyitva Helia-D Herba-kastély ?
Helia-D Herba-kastély nyitott K–Szo 10:00–17:00; zárt H, V .Q4
Helia-D Herba-kastély rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Helia-D Herba-kastély elérhető telefonon a(z) (06 47) 584 032 telefonszámon.Q5
Mi Helia-D Herba-kastély webcíme (URL-je)??
Helia-D Herba-kastély webhelye
herbakastely.hu.
Q6
Helia-D Herba-kastély biztosít vezeték nélküli internetet (WiFi)?
Igen, Helia-D Herba-kastély biztosít WiFi-t ezen a helyszínen. +További vállalkozások ezen a címen
Tolcsva, Szent Imre u. 4, 3934 Hungary
Cziroka-dulo Mezogazdasagi, Szolgaltato Korlatolt Felelossegu
Vállalkozás ezen a címen
+Vállalkozások itt: Irányítószám 3934
Vállalkozások itt: 3934: 169
Népesség: 1 785
+Irányítószám 3934 statisztikai és demográfiai adatai
+Üzleti visszajelzés
★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,7★★★★★100+ vélemény máshol
0 vélemény
Legyen Ön az első, aki véleményt ír.