Help-Autószervíz Kft

Kapcsolattartási információk

Help-Autószervíz Kft
Szeged, Kálvária sugárút 75, 6725 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 70 515 7131
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Autók, gépjárművek
Elkötelezett:
Auto Machine Shop
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4520

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Help-Autószervíz Kft telefonszáma?

Help-Autószervíz Kft telefonszáma 06 70 515 7131.
Q2

Hol található Help-Autószervíz Kft?

Help-Autószervíz Kft címe Szeged, Kálvária sugárút 75, 6725 Hungary, Csongrád vármegye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Help-Autószervíz Kft ?

Help-Autószervíz Kft nyitott H–P 8:00–16:00; zárt Szo–V .
Q4

Help-Autószervíz Kft rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Help-Autószervíz Kft elérhető telefonon a(z) 06 70 515 7131 telefonszámon.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 6725

Vállalkozások itt: 6725: 953
Népesség: 17 790
6725 Vállalati sűrűségi térkép

Ár

Olcsó:  72%
Mérsékelt:  17%
Drága:  10%
Egyéb:  0%

Területi kódok

62:  63%
30:  15%
70:  9%
20:  8%
Egyéb:  4%
+

Irányítószám 6725 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét