II. számú Idősek Otthona

Kapcsolattartási információk

II. számú Idősek Otthona
Kazincbarcika, Gyermekek útja 4, 3700 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 48) 413 457
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Orvosi
Elkötelezett:
Retirement Home
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
8730

Kérdések és válaszok

Q1

Mi II. számú Idősek Otthona telefonszáma?

II. számú Idősek Otthona telefonszáma (06 48) 413 457.
Q2

Hol található II. számú Idősek Otthona?

II. számú Idősek Otthona címe Kazincbarcika, Gyermekek útja 4, 3700 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva II. számú Idősek Otthona ?

II. számú Idősek Otthona nyitott H–P 7:00–15:00; zárt Szo–V .
Q4

II. számú Idősek Otthona rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

II. számú Idősek Otthona elérhető telefonon a(z) (06 48) 413 457 telefonszámon.
Q5

Mi II. számú Idősek Otthona webcíme (URL-je)??

II. számú Idősek Otthona webhelye www.kszszk.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3700

Vállalkozások itt: 3700: 1 921
Népesség: 27 184
3700 Vállalati sűrűségi térkép

Ár

Olcsó:  53%
Mérsékelt:  36%
Drága:  11%
Egyéb:  0%

Területi kódok

48:  65%
30:  13%
20:  9%
70:  7%
Egyéb:  6%
+

Irányítószám 3700 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét