IMO Autómosó

Kapcsolattartási információk

IMO Autómosó
Debrecen Külső, Balmazújvárosi út 1, 4031 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 1) 240 3394
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Autók, gépjárművek
Elkötelezett:
Car Wash
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4520

Kérdések és válaszok

Q1

Mi IMO Autómosó telefonszáma?

IMO Autómosó telefonszáma (06 1) 240 3394.
Q2

Hol található IMO Autómosó?

IMO Autómosó címe Debrecen Külső, Balmazújvárosi út 1, 4031 Hungary, Hajdú-Bihar megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva IMO Autómosó ?

IMO Autómosó nyitott H–Szo 7:00–20:00; V 8:00–19:00 .
Q4

IMO Autómosó rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

IMO Autómosó elérhető telefonon a(z) (06 1) 240 3394 telefonszámon.
Q5

Mi IMO Autómosó webcíme (URL-je)??

IMO Autómosó webhelye www.imocarwash.com.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4031

Vállalkozások itt: 4031: 3 208
Népesség: 32 297
4031 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  23%
Professional Services:  13%
Industry:  12%
Automotive:  10%
Egyéb:  43%

Ár

Olcsó:  59%
Mérsékelt:  38%
Drága:  3%
Egyéb:  0%

Területi kódok

52:  61%
30:  19%
20:  8%
70:  6%
Egyéb:  5%
+

Irányítószám 4031 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét