Interforest Kft.

Kapcsolattartási információk

Interforest Kft.
Miskolc, Tüzér u. 1, 3527 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 46) 508 696
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Otthoni Szolgáltatások
Elkötelezett:
Carpenter
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4330

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Interforest Kft. telefonszáma?

Interforest Kft. telefonszáma (06 46) 508 696.
Q2

Hol található Interforest Kft.?

Interforest Kft. címe Miskolc, Tüzér u. 1, 3527 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Interforest Kft. ?

Interforest Kft. nyitott H–P 8:00–16:00; zárt Szo–V .
Q4

Interforest Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Interforest Kft. elérhető telefonon a(z) (06 46) 508 696 telefonszámon.
+

Történelmi információk

Régi üzleti webhelyek és már nem létező e-mailek, csak tájékoztató jellegűek.
minosegi-butorgyartas.hu
+

További vállalkozások ezen a címen

Miskolc, Tüzér u. 1, 3527 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3527

Vállalkozások itt: 3527: 1 747
Népesség: 23 429
3527 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  25%
Industry:  15%
Professional Services:  11%
Automotive:  10%
Egyéb:  38%

Ár

Mérsékelt:  50%
Olcsó:  41%
Drága:  9%
Egyéb:  0%

Területi kódok

46:  75%
30:  8%
20:  8%
70:  6%
Egyéb:  3%
+

Irányítószám 3527 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét