Irota EcoLodge
4,9 ★★★★★ 100+ vélemény
Céges kapcsolattartási információk
Lennard de Klerk
Irota EcoLodgeKapcsolattartási információk
Irota EcoLodgeIrota, Kossuth Lajos utca 16, 3786 Hungary
Lak, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3786
Útvonaltervezés | hétfő | |
| kedd | |
| szerda | |
| csütörtök | |
| péntek | |
| szombat | |
| vasárnap | |
Üzleti leírás
Irota EcoLodge Lak, Borsod-Abaúj-Zemplén megye helyszínen található, és 2015. 01. 01.. évben alapították.
Ipar
Szállodák & Utazás
Elkötelezett:
Lodging, Cabin Rental Agency, Holiday Home, Indoor Lodging
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5510
Kérdések és válaszok
Q1
Mióta működik a(z) Irota EcoLodge?
Irota EcoLodge körülbelül 12 év működik az üzletágban.Q2
Mi Irota EcoLodge telefonszáma?
Irota EcoLodge telefonszáma 06 21 200 7822.Q3
Hol található Irota EcoLodge?
Irota EcoLodge címe Irota, Kossuth Lajos utca 16, 3786 Hungary, Lak, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.Q4
Milyen napokon van nyitva Irota EcoLodge ?
Irota EcoLodge nyitott H–V 8:00–20:00 .Q5
Irota EcoLodge rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Irota EcoLodge elérhető telefonon a(z) 06 21 200 7822 telefonszámon. +Vállalkozások itt: Irányítószám 3786
Vállalkozások itt: 3786: 50
Népesség: 965
Kategóriák
Community & Government: 11%
+Irányítószám 3786 statisztikai és demográfiai adatai
+Üzleti visszajelzés
★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,9★★★★★100+ vélemény máshol
0 vélemény
Legyen Ön az első, aki véleményt ír.