Jó-Ta Cnc Kft.

Kapcsolattartási információk

Jó-Ta Cnc Kft.
Nyíregyháza, Tégla u. 86, 4405 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 20 915 1151
Telefon: 06 20 248 9552
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Ipar
Elkötelezett:
Machinery Parts Manufacturer
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
2814

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Jó-Ta Cnc Kft. telefonszáma?

Jó-Ta Cnc Kft. telefonszáma 06 20 915 1151.
Q2

Hol található Jó-Ta Cnc Kft.?

Jó-Ta Cnc Kft. címe Nyíregyháza, Tégla u. 86, 4405 Hungary, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Jó-Ta Cnc Kft. ?

Jó-Ta Cnc Kft. nyitott H–P 8:00–15:00; zárt Szo–V .
Q4

Jó-Ta Cnc Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Jó-Ta Cnc Kft. elérhető telefonon a(z) 06 20 915 1151 telefonszámon.
Q5

Mi Jó-Ta Cnc Kft. webcíme (URL-je)??

Jó-Ta Cnc Kft. webhelye www.jota.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4405

Vállalkozások itt: 4405: 773
Népesség: 6 417

Kategóriák

Shopping:  24%
Industry:  18%
Automotive:  16%
Egyéb:  42%

Ár

Mérsékelt:  75%
Olcsó:  25%
Egyéb:  0%

Területi kódok

42:  60%
30:  20%
20:  12%
70:  7%
Egyéb:  2%

Környékek

Borbánya:  100%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 4405 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét