Képes Cake

Kapcsolattartási információk

Képes Cake
Nyíregyháza, Pazonyi út 36, 4400 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 20 398 7491
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Élelmiszer
Elkötelezett:
Cookie Shop
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4721

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Képes Cake telefonszáma?

Képes Cake telefonszáma 06 20 398 7491.
Q2

Hol található Képes Cake?

Képes Cake címe Nyíregyháza, Pazonyi út 36, 4400 Hungary, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.
Q3

Képes Cake rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Képes Cake elérhető telefonon a(z) 06 20 398 7491 telefonszámon.
Q4

Mi Képes Cake webcíme (URL-je)??

Képes Cake webhelye kepescake.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4400

Vállalkozások itt: 4400: 5 368
Népesség: 91 554
4400 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  26%
Professional Services:  11%
Egyéb:  63%

Ár

Olcsó:  56%
Mérsékelt:  38%
Drága:  7%
Egyéb:  0%

Területi kódok

42:  65%
30:  14%
20:  10%
70:  6%
Egyéb:  5%

Környékek

Borbánya:  47%
Jósaváros:  26%
Oros:  9%
Egyéb:  18%
+

Irányítószám 4400 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  54%
Férfi:  46%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét