Kalo-MÉH Trans Kft.
Kapcsolattartási információk
Kalo-MÉH Trans Kft.
Szeged, Cserje sor 5, 6728 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon:
06 30 470 2495
Telefon:
06 30 636 5884
Óra:
Megjelenítés
hétfő
7:00 – 15:00
kedd
7:00 – 15:00
szerda
7:00 – 15:00
csütörtök
7:00 – 15:00
péntek
7:00 – 15:00
szombat
Zárt
vasárnap
Zárt
Web:
kalomehtranskft.business.site
Google térkép:
Látogassa
Szerkeszt:
Szerkesztés vagy eltávolítás
📞
Hívás
☆
Értékelés
0
Tetszik
Képfeltöltés
Üzleti leírás
Ipar
Helyi szolgáltatások
Elkötelezett:
Waste Management Service, Garbage Collection Service
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
3811
,
3821
SIC-kódok (szabványos ipari besorolás)
4212
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Kalo-MÉH Trans Kft. telefonszáma?
Kalo-MÉH Trans Kft. telefonszáma
06 30 470 2495
.
Q2
Hol található Kalo-MÉH Trans Kft.?
Kalo-MÉH Trans Kft. címe
Szeged, Cserje sor 5, 6728 Hungary, Csongrád vármegye
.
Q3
Milyen napokon van nyitva Kalo-MÉH Trans Kft. ?
Kalo-MÉH Trans Kft. nyitott H–P 7:00–15:00; zárt Szo–V .
Q4
Kalo-MÉH Trans Kft. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Kalo-MÉH Trans Kft. elérhető telefonon a(z)
06 30 470 2495
telefonszámon.
Q5
Mi Kalo-MÉH Trans Kft. webcíme (URL-je)??
Kalo-MÉH Trans Kft. webhelye
kalomehtranskft.business.site
.
+
Vállalkozások itt: Irányítószám 6728
Vállalkozások itt: 6728:
1 465
Népesség:
23 656
Kategóriák
Shopping:
21%
Industry:
19%
Automotive:
15%
Professional Services:
13%
Egyéb:
33%
Ár
Mérsékelt:
62%
Olcsó:
38%
Egyéb:
0%
Területi kódok
62:
67%
30:
16%
70:
8%
20:
7%
Egyéb:
3%
Környékek
Baktói kiskertek:
16%
Kiskundorozsma:
76%
Egyéb:
8%
+
Irányítószám 6728 statisztikai és demográfiai adatai
Nem
Nő:
54%
Férfi:
46%
Egyéb:
0%
+
Üzleti keresés
Kávé
Bevásárlás
Bankok
Szállodák
Gyógyszertár
Taxik
Gáz
Autók, gépjárművek
Szépség & Spa
Find nearby businesses
+
Írja meg a véleményét
★
★
★
★
★
Küldje el véleményét