Keller Trans

Kapcsolattartási információk

Keller Trans
Budaörs, Mátyás király u. 11, 2040 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 23) 441 674
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Társadalom & Közigazgatás
Elkötelezett:
Shipping Service
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5310

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Keller Trans telefonszáma?

Keller Trans telefonszáma (06 23) 441 674.
Q2

Hol található Keller Trans?

Keller Trans címe Budaörs, Mátyás király u. 11, 2040 Hungary, Pest megye.
Q3

Keller Trans rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Keller Trans elérhető telefonon a(z) (06 23) 441 674 telefonszámon.
+

További vállalkozások ezen a címen

Budaörs, Mátyás király u. 11, 2040 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 2040

Vállalkozások itt: 2040: 3 026
Népesség: 23 964
2040 Vállalati sűrűségi térkép

Kategóriák

Shopping:  25%
Professional Services:  13%
Industry:  13%
Egyéb:  49%

Ár

Olcsó:  67%
Mérsékelt:  28%
Drága:  6%
Egyéb:  0%

Területi kódok

23:  52%
30:  15%
1:  12%
20:  12%
70:  6%
Egyéb:  4%

Környékek

Budaörsi Kamaraerdő:  75%
Újbuda:  5%
Egyéb:  19%
+

Irányítószám 2040 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  53%
Férfi:  47%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét