Keresztelő Szent János születése templom

Kapcsolattartási információk

Keresztelő Szent János születése templom
Vizsoly, Szent János u. 102, 3888 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 46) 387 109
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Vallás
Elkötelezett:
Catholic Church
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
9491
SIC-kódok (szabványos ipari besorolás)
8661

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Keresztelő Szent János születése templom telefonszáma?

Keresztelő Szent János születése templom telefonszáma (06 46) 387 109.
Q2

Hol található Keresztelő Szent János születése templom?

Keresztelő Szent János születése templom címe Vizsoly, Szent János u. 102, 3888 Hungary, Borsod-Abaúj-Zemplén megye.
Q3

Keresztelő Szent János születése templom rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Keresztelő Szent János születése templom elérhető telefonon a(z) (06 46) 387 109 telefonszámon.
+

További vállalkozások ezen a címen

Vizsoly, Szent János u. 102, 3888 Hungary
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 3888

Vállalkozások itt: 3888: 68
Népesség: 872

Kategóriák

Entertainment:  18%
Hotels & Travel:  16%
Religion:  14%
Industry:  9%
Egyéb:  44%

Területi kódok

46:  71%
30:  18%
70:  12%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 3888 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  52%
Férfi:  48%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét