Kertészeti Egyetem Klubja
Kapcsolattartási információk
Kertészeti Egyetem KlubjaBudapest XI. kerület, Villányi út 35, 1118 Hungary
Útvonaltervezés Ipar
Ipar
Elkötelezett:
Club
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
9499
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Kertészeti Egyetem Klubja telefonszáma?
Kertészeti Egyetem Klubja telefonszáma (06 1) 385 0666.Q2
Hol található Kertészeti Egyetem Klubja?
Kertészeti Egyetem Klubja címe Budapest XI. kerület, Villányi út 35, 1118 Hungary.Q3
Kertészeti Egyetem Klubja rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Kertészeti Egyetem Klubja elérhető telefonon a(z) (06 1) 385 0666 telefonszámon. +További vállalkozások ezen a címen
Budapest XI. kerület, Villányi út 35, 1118 Hungary
NénypVállalkozás ezen a címen +Vállalkozások itt: Irányítószám 1118
Vállalkozások itt: 1118: 4 146
Népesség: 26 995
Kategóriák
Professional Services: 16%
+Irányítószám 1118 statisztikai és demográfiai adatai
+