Ajka
»
Bankok
Kinizsi Bank Zrt.
Kapcsolattartási információk
Kinizsi Bank Zrt.
Ajka, Szabadság tér 11, 8400 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon:
(06 88) 312 169
Óra:
Megjelenítés
hétfő
7:30 – 16:30
kedd
7:30 – 15:30
szerda
7:30 – 15:30
csütörtök
7:30 – 15:30
péntek
7:30 – 14:30
szombat
Zárt
vasárnap
Zárt
Web:
www.kinizsibank.hu
E-mail:
[email protected]
Google térkép:
Látogassa
Szerkeszt:
Szerkesztés vagy eltávolítás
📞
Hívás
E-Mail
☆
Értékelés
0
Tetszik
Képfeltöltés
Üzleti leírás
Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Bankok.
Ipar
Pénzügyi szolgáltatások
»
Bankok
Elkötelezett:
Bankok
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
6419
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Kinizsi Bank Zrt. telefonszáma?
Kinizsi Bank Zrt. telefonszáma
(06 88) 312 169
.
Q2
Hol található Kinizsi Bank Zrt.?
Kinizsi Bank Zrt. címe
Ajka, Szabadság tér 11, 8400 Hungary, Veszprém megye
.
Q3
Milyen napokon van nyitva Kinizsi Bank Zrt. ?
Kinizsi Bank Zrt. nyitott
hétfő:
7:30–16:30
kedd:
7:30–15:30
szerda:
7:30–15:30
csütörtök:
7:30–15:30
péntek:
7:30–14:30
szombat:
Zárt
vasárnap:
Zárt
Q4
Kinizsi Bank Zrt. rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Kinizsi Bank Zrt. elérhető telefonon a(z)
(06 88) 312 169
telefonszámon.
Q5
Mi Kinizsi Bank Zrt. webcíme (URL-je)??
Kinizsi Bank Zrt. webhelye
www.kinizsibank.hu
.
+
További vállalkozások ezen a címen
Ajka, Szabadság tér 11, 8400 Hungary
BÁV Auction House and Pawn Credit Zrt.
Zálogházak
Camer Art Kft. Tóthné Tomozer Katalin
Vállalkozás ezen a címen
City GSM 2007 Kft
Vállalkozás ezen a címen
Delfiniti Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.
Vállalkozás ezen a címen
Fényképész Műterem
Vállalkozás ezen a címen
Napló Szerkesztőség
Vállalkozás ezen a címen
További vállalkozások megtekintése ezen a címen
+
Vállalkozások itt: Irányítószám 8400
Vállalkozások itt: 8400:
1 817
Népesség:
22 521
Kategóriák
Shopping:
24%
Industry:
11%
Professional Services:
10%
Egyéb:
54%
Ár
Olcsó:
65%
Mérsékelt:
26%
Drága:
9%
Egyéb:
0%
Területi kódok
88:
61%
30:
15%
20:
14%
70:
6%
Egyéb:
4%
+
Irányítószám 8400 statisztikai és demográfiai adatai
Nem
Nő:
52%
Férfi:
48%
Egyéb:
0%
+
Üzleti keresés
Kávé
Bevásárlás
Bankok
Szállodák
Gyógyszertár
Taxik
Gáz
Autók, gépjárművek
Szépség & Spa
Find nearby businesses
+
Írja meg a véleményét
★
★
★
★
★
Küldje el véleményét