Kisbéri Munkák

Kapcsolattartási információk

Kisbéri Munkák
Kisbér, Szabadság u. 34, 2870 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: 06 70 949 9336
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Szakmai szolgáltatások »  Vállalatirányítás
Elkötelezett:
Mediation Service, Üzletviteli tanácsadás, Recruiter
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
6910, 7020, 7810

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Kisbéri Munkák telefonszáma?

Kisbéri Munkák telefonszáma 06 70 949 9336.
Q2

Hol található Kisbéri Munkák?

Kisbéri Munkák címe Kisbér, Szabadság u. 34, 2870 Hungary, Komárom-Esztergom megye.
Q3

Milyen napokon van nyitva Kisbéri Munkák ?

Kisbéri Munkák nyitott H–P 8:00–12:00, 13:00–17:00; zárt Szo–V .
Q4

Kisbéri Munkák rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Kisbéri Munkák elérhető telefonon a(z) 06 70 949 9336 telefonszámon.
Q5

Mi Kisbéri Munkák webcíme (URL-je)??

Kisbéri Munkák webhelye www.kisberimunkak.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 2870

Vállalkozások itt: 2870: 545
Népesség: 5 703

Kategóriák

Shopping:  23%
Industry:  11%
Egyéb:  66%

Ár

Olcsó:  80%
Mérsékelt:  20%
Egyéb:  0%

Területi kódok

34:  71%
20:  17%
30:  7%
Egyéb:  6%
+

Irányítószám 2870 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  52%
Férfi:  48%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét