Kistokaji Pékség
4,9 ★★★★★ 10+ vélemény
Kapcsolattartási információk
Kistokaji PékségÁllomás u. 9 sz.
Kistokaj, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3553
Útvonaltervezés | hétfő | |
| kedd | |
| szerda | |
| csütörtök | |
| péntek | |
| szombat | |
| vasárnap | |
Üzleti leírás
Kistokaji Pékség itt található: Kistokaj, Borsod-Abaúj-Zemplén megye. Ez a cég a következő üzletágban tevékenykedik: Pékségek.
Elkötelezett:
Pékségek
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
4721
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Kistokaji Pékség telefonszáma?
Kistokaji Pékség telefonszáma (06 46) 529 300.Q2
Hol található Kistokaji Pékség?
Kistokaji Pékség címe Állomás u. 9 sz., Kistokaj, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3553.Q3
Milyen napokon van nyitva Kistokaji Pékség ?
Kistokaji Pékség nyitott H–V 6:00–18:00 .Q4
Kistokaji Pékség rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Kistokaji Pékség elérhető telefonon a(z) (06 46) 529 300 telefonszámon.Q5
Mi Kistokaji Pékség webcíme (URL-je)??
Kistokaji Pékség nem tett közzé webhelyet, de megtalálod Kistokaji Pékség a közösségi médiában:
Facebook.
+Vállalkozások itt: Irányítószám 3553
Vállalkozások itt: 3553: 74
Népesség: 2 183
+Irányítószám 3553 statisztikai és demográfiai adatai
+Üzleti visszajelzés
★★★★★Nincs vélemény MindenÜzlet ről4,9★★★★★10+ vélemény máshol
0 vélemény
Legyen Ön az első, aki véleményt ír.