Komoró Posta

Kapcsolattartási információk

Komoró Posta
Komoró, Arany János u. 2, 4622 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon: (06 45) 449 004
Google térkép: Látogassa
Hívás
Értékelés
Képfeltöltés

Üzleti leírás

Ipar
Társadalom & Közigazgatás
Elkötelezett:
Post Office
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5310

Kérdések és válaszok

Q1

Mi Komoró Posta telefonszáma?

Komoró Posta telefonszáma (06 45) 449 004.
Q2

Hol található Komoró Posta?

Komoró Posta címe Komoró, Arany János u. 2, 4622 Hungary, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.
Q3

Komoró Posta rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?

Komoró Posta elérhető telefonon a(z) (06 45) 449 004 telefonszámon.
Q4

Mi Komoró Posta webcíme (URL-je)??

Komoró Posta webhelye www.posta.hu.
+

Vállalkozások itt: Irányítószám 4622

Vállalkozások itt: 4622: 65
Népesség: 1 249

Kategóriák

Industry:  14%
Education:  14%
Hotels & Travel:  9%
Egyéb:  63%

Területi kódok

45:  76%
30:  10%
70:  10%
20:  5%
Egyéb:  0%
+

Irányítószám 4622 statisztikai és demográfiai adatai

Nem

Nő:  52%
Férfi:  48%
Egyéb:  0%
+

Írja meg a véleményét