Leander Apartmanok, Orfű
Kapcsolattartási információk
Leander Apartmanok, Orfű
Orfű, Patak u. 1, 7677 Hungary
Útvonaltervezés
Telefon:
06 20 507 3380
Web:
leanderorfu.my.canva.site
Facebook profil:
Látogassa
Google térkép:
Látogassa
Szerkeszt:
Szerkesztés vagy eltávolítás
📞
Hívás
☆
Értékelés
0
Tetszik
Képfeltöltés
Üzleti leírás
Ipar
Otthoni Szolgáltatások
Elkötelezett:
Apartment Complex, Guest House, Holiday Apartment Rental
ISIC szám (nemzetközi diákigazolvány száma)
5510
,
6810
Kérdések és válaszok
Q1
Mi Leander Apartmanok, Orfű telefonszáma?
Leander Apartmanok, Orfű telefonszáma
06 20 507 3380
.
Q2
Hol található Leander Apartmanok, Orfű?
Leander Apartmanok, Orfű címe
Orfű, Patak u. 1, 7677 Hungary, Baranya megye
.
Q3
Leander Apartmanok, Orfű rendelkezik elsődleges kapcsolattartóval?
Leander Apartmanok, Orfű elérhető telefonon a(z)
06 20 507 3380
telefonszámon.
Q4
Mi Leander Apartmanok, Orfű webcíme (URL-je)??
Leander Apartmanok, Orfű webhelye
leanderorfu.my.canva.site
.
+
Vállalkozások itt: Irányítószám 7677
Vállalkozások itt: 7677:
380
Népesség:
967
Kategóriák
Hotels & Travel:
50%
Restaurants:
12%
Egyéb:
38%
Ár
Olcsó:
50%
Mérsékelt:
50%
Egyéb:
0%
Területi kódok
72:
54%
20:
19%
30:
17%
70:
9%
Egyéb:
1%
+
Irányítószám 7677 statisztikai és demográfiai adatai
Nem
Nő:
52%
Férfi:
48%
Egyéb:
0%
+
Üzleti keresés
Kávé
Bevásárlás
Bankok
Szállodák
Gyógyszertár
Taxik
Gáz
Autók, gépjárművek
Szépség & Spa
Find nearby businesses
+
Írja meg a véleményét
★
★
★
★
★
Küldje el véleményét